The Giver • I Bet My Life

22. května 2017 v 13:12 | Lindsey |  Moje videa
Po téměř roce si dovoluji s radostí oznámit, že se mi to konečně podařilo. Nejen že jsem zveřejnila nové video, ale dokonce jsem dokončila svoji nejdéle rozdělanou, několik měsíců starou, práci. Abych pravdu přiznala, po všech těch měsících se to pro mě stalo spíše věcí cti než než touhy přivést svoji myšlenku na svět, která byla na začátku. Nicméně se mi i přesto video v rámci možností důstojně ukončit, ačkoliv jistý úpadek v kvalitě je znát. Jedná se především o to, že z Dárce jsem původně nadšená. Ano, byly tam jisté chyby, které značně zkreslovaly můj pohled na film, ale ty jsem opomíjela. Časem se však pro mě stávaly stále výraznějšími a Dárce dnes coby film řadím spíše mezi ty průměrné.

I přes výše uvedné výhrady a okolnosti (nejdříve problémy s programem, počítačem a poté i s časem) jsem se snažila video důstojně ukončit a mohu říct, že v rámci možností jsem se svou prací spokojená. Barvy se mi stále líbí a snaha o hravost tu také je. Doufám, že se vám tedy video bude líbit a v nejbližší době se budu moci objevit s lepší a více srdeční prací.

 


Komentáře

1 KIRArect KIRArect | E-mail | Web | 12. července 2018 v 17:04 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Such picture leads to worsening feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special exercises so that fluid does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/feet-swelling-after-pregnancy-how-to-deal-with-this-issue>feet swelling after pregnancy</a>

2 Mirkanask Mirkanask | E-mail | Web | 1. srpna 2018 v 19:14 | Reagovat

Peels help to escape from of all old changes of the skin cover. exfoliation effective at any time, intended for skin of any type. After light exfoliation disappear minor wrinkles, skin turns out young, smooth. Recovery – 3 days. an Average peeling effectively copes wrinkles (expression, old, smoothing small pits, removes freckles.
Recovery – seven days. Profound peeling performing in the beauty medical facilities. This is very efficient operation, although requires long period rehabilitation – about four weeks.
<a href=http://chemicalpeel.in/chemical-peel-before-and-after>chemical skin peel before and after</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama