Moje knihy #2 [1. 3. 2017]

1. dubna 2017 v 21:32 | Lindsey |  Moje knihovna
Asi poprvé v životě do této rubriky přidávám jedinou knihu, kterou jsem navíc neulovila ve slevě, ať už v Levných knihách či knihkupectví (ne, Levné knihy opravdu nejsou knihkupectví). Na tuto knihu jsem čekala přibližně dva roky - nedočkavě stalkovala autorův facebook, radovala se z obálky, zoufale záviděla Slovákům a následně odpočítávala dny do jejího vydání. Jelikož jsme s přítelem měli dohodu, že si k výročí dáme knihu, musela jsem si na ni několik dní počkat (prostě jsem ji musela mít, nejlépe hned... a basta!). Ale 1. března 2017 jsem ji po předlouhém čekání konečně mohla na cbdb.cz zařadit do vytoužené složky "knihovna".


"Prošli jste Přechodem. Čelili Dvanáctce. Teď vejděte do Města zrcadel k poslednímu zúčtování. Dvanáctka byla rozprášena. Ve světě skončilo století vlády nepředstavitelných hrůz. Potomci těch, kteří přežili, začínají opouštět hradby města s odhodláním vybudovat novou společnost. Daleko od nich, v mrtvé metropoli na východě kontinentu, však čeká Nula, první nositel viru. Jeho nenávist dokáže utišit pouze porážka Amy, jeho protipólu, jediné naděje umírajícího lidstva. Dívky z Neznáma, která je pro zničení Nuly ochotná obětovat vše. A nejspíš bude muset…"

Asi každý z nás má nějakou srdcovku. Pro mě je jednou z nich Justin Cronin a jeho tvorba. Když dopsal Město zrcadel, byla jsem nadšená, a když nakladatelství následně potvrdilo jeho vydání moje nadšení neznalo mezí. V současné době se bohužel nemůžu položit do knihy, tak jak bych chtěla, a tak jsem vděčná za každou chvilku, kterou si pro ni najdu. Mám za sebou prvních 200 stran a musím říct, že kniha je zatím naprosto úžasná a vypadá to na důstojné zakončení jedné úžasné trilogie. Tak snad nezklame.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama